Dla klienta

Strona główna/ Dla klienta
Przedstawiamy zasady współpracy z Tkalniami Zelów. Opisane poniżej kroki pozwolą, szybko i skutecznie przygotować tkaniny dostosowane do Twoich potrzeb.

Określenie potrzeb - podziel się za nami swoim pomysłem, przedstaw założenia i wymagania jakie masz, co do tkaniny. Nasz biznes to produkcja tkanin. A jaki jest twój biznes? W zakładce oferta możesz zapoznać się z przykładami tkanin różnego typu. Zwróć uwagę na gramaturę, szerokość tkaniny i splot.

 

Jaka ilość – jeżeli jesteś zainteresowany ilością poniżej 5000 metrów bieżących, postaramy się dobrać tkaninę z naszego magazynu. Zadzwoń lub napisz i sprawdź czy mamy tkaninę dla Ciebie! Aby stworzyć tkaninę wg. Twoich indywidualnych potrzeb, minimalna ilość to 2000 metrów bieżących.


Co możemy dla Ciebie zrobić? Wykonujemy usługi , które podzieliliśmy na trzy kategorie:

Produkcja tkanin gotowych – po prostu zlecasz wykonanie tkaniny, a my zajmiemy się resztą. Wykorzystamy własną przędzę i wykończymy tkaninę w najlepszej, naszym zdaniem, wykańczalni. Otrzymasz tkaninę gotową, wykończoną.

Produkcja tkanin surowych – możemy wykonać tkaninę surową, a Ty sam wykończysz ją we własnym zakresie.

Usługa tkania – możesz dostarczyć nam swoją przędzę, a my, zrobimy dla Ciebie tkaninę, jaką nam zlecisz.

 

Kiedy ustalimy warunki tkaniny oraz jej ilość, przedstawimy Ci wycenę naszych usług. Będziemy też mogli oszacować czas realizacji zamówienia. Ustalimy zasady płatności.

 

Prześlij zamówienie na tkaninę – wraz z danymi firmy (nazwa, adres, nip, regon, krs)

 

Teraz nasi pracownicy wykonają tkaninę.

 

Ustalimy sposób i termin odbioru tkaniny.

 

Pozostańmy w kontakcie! Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego dbamy o utrzymanie kontaktu z Klientami, którzy wybrali Tkalnie Zelów. Razem możemy więcej!

  •   TZMO Tkalnie Zelów S.A.
  •   ul. Zachodnia 25
         97-425 Zelów
  •   044 634 10 25 wew. 35
  •   (+48) 723185903
  • kontakt@tkalniezelow.pl